Si ti mbajmë flokët këtë verë? Ja modelet sekrete që janë trend (FOTO) – AlpeGossip
Si ti mbajmë flokët këtë verë? Ja modelet sekrete që janë trend (FOTO)

Si ti mbajmë flokët këtë verë? Ja modelet sekrete që janë trend (FOTO)

Për një kohë të gjatë, flokët me gjatësi mesatare (deri tek shpatullat) janë në modë dhe tani më shumë se kurrë.

Ky model, duket se ka një sekret. I shkon çdo vajze dhe jo vetëm kaq. Kjo lloj prerjeje të jep mundësinë t’i stilosh flokët në qindra mënyra! Disa prej modeleve më in, i keni më poshtë!