Akoma në “Klan”/ Arjola Shehu zbulon projektin e rradhës dhe na la me “gojë hapur” (FOTO) – AlpeGossip
Akoma në “Klan”/ Arjola Shehu zbulon projektin e rradhës dhe na la me “gojë hapur” (FOTO)

Akoma në “Klan”/ Arjola Shehu zbulon projektin e rradhës dhe na la me “gojë hapur” (FOTO)

Është ende e paqartë nëse Arjola Shehu do të shfaqet në ekranin e televizionit “Klan”, në nisjen e sezonit të ri televiziv. Fillimisht u përfol se moderatorja nuk do të shfaqet më me emisionin “Kush vjen për drekë”, pasi do të sjellë një projekt të ri për publikun.

Mirëpo ende nuk ka bërë të ditur asnjë detaj, duke preferuar të qëndrojë e heshtur. Por e pyetur nga ndjekësit, ajo ka zbuluar se planet e saj të afërta pas përfundimit të emisionit, është martesa.

“Çfarë do të bësh tani që u mbyll emisioni ‘Kush vjen për drekë’”?

“Do të martohem” – i përgjigjet moderatorja Arjola Shehu.

Ta ketë seriozisht vallë Arjola, apo bëhet fjalë për emisionin e ri?