Blero bëhet melankolik! I këndon plagës që i mbeti nga dashuria e... (VIDEO) - AlpeGossip
Blero bëhet melankolik! I këndon plagës që i mbeti nga dashuria e… (VIDEO)

Blero bëhet melankolik! I këndon plagës që i mbeti nga dashuria e… (VIDEO)

Blero në bashkëpunim me Fatlume Popovcin kanë publikuar këngën më të re të titulluar “Plaga ime”.
Blero është mjaft aktiv nëpër koncerte të shumta, por nuk i lë anash fansat në publikimin e këngëve të reja.

Ai njihet edhe për bashkëpunime të shumta me këngëtare të ndryshme.

Më poshtë mund ta shihni dhe dëgjoni këngën më të re të tij.