“VAJZË E MIRË, NGA GOJA BRISK”/ Juli pyet hapur fare Aristelën: Do marrim një të tretë për… – AlpeGossip
“VAJZË E MIRË, NGA GOJA BRISK”/ Juli pyet hapur fare Aristelën: Do marrim një të tretë për…

“VAJZË E MIRË, NGA GOJA BRISK”/ Juli pyet hapur fare Aristelën: Do marrim një të tretë për…

Juli dhe Aristela e kanë shijuar takimin e tyre, ku nuk kanë munguar të qeshurat dhe bisedat e shumta mes tyre.

Aristela ishte shprehur se donte të njihte Julin nga afër, ndërsa ai e pyeti se nëse do të marrin një të tretë për romancën pasi asnjëri prej tyre nuk është romantik.

Juli: Të të bëj një pyetje, mos ma merr për keq. 27 vjeçe, me karrierë, vajzë e mirë, nga goja brisk, paraqitja super, pse nuk je martuar akoma?

Aristela: Nuk ka ardhur personi i duhur. Po ti?

Juli: Nuk jam martuar se nuk kam gjetur kohën e duhur. Ti je romantike?

Aristela: Jo nuk jam.

Juli: Po si do ja bëjmë? Do marrim një të tretë të bëjë romancën?

Aristela: Jo, nuk kemi nevojë.