Modelja seksi habit fansat me komentet në fotot e saj: Kur bie dera dhe… – AlpeGossip
Modelja seksi habit fansat me komentet në fotot e saj: Kur bie dera dhe…

Modelja seksi habit fansat me komentet në fotot e saj: Kur bie dera dhe…

Kristina Mendonca tërheq herë pas herë vëmendjen e ndjekësve të saj në “Instagram” me fotot provokuese që poston, por herën e fundit që e bëri ishte për një arsye krejt tjetër.

 

Modelja australiane “la me gojë hapur” 440 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” me përshkrimin që i bëri një videoje të postuar aty.

“Kur bie dera dhe kujton se kush është! Pastaj sheh që është babai!”, shkruante ajo. Fansat iu kundërvunë duke i thënë se përshkrimi ishte pakuptim.

 

20-vjeçarja ka fituar famën falë rrjeteve sociale. Nisi të postonte foto të linjave të saj që në vitin 2012 dhe fitoi një kontratë me agjencitë Viviens dhe Two Managments.