BORA KONFIRMOI RIBASHKIMIN ME DONALDIN/ Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë – AlpeGossip
BORA KONFIRMOI RIBASHKIMIN ME DONALDIN/ Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë

BORA KONFIRMOI RIBASHKIMIN ME DONALDIN/ Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë

Pasi Bora konfirmoi ribashkimin me Donaldin duke publikuar një foto pranë tij, të gjithë po prisnin një reagim nga Beatrix Ramosaj. Mirëpo këngëtarja heshti për dy ditë dhe vetëm së fundmi është bërë aktive në rrjete sociale.

Bora konfirmoi ribashkimin me Donaldin, Beatrix Ramosaj reagon për

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto ku shfaqet në super formë dhe e kuruar deri në detaj. Beatrix nuk e ka kursyer as një mbishkrim pikant, i cili është parë si thumb.

Bora konfirmoi ribashkimin me Donaldin, Beatrix Ramosaj reagon për

“Krejt toksinat Ramosaj ty t’i shëron”, ka shkruar këngëtarja.

Bora konfirmoi ribashkimin me Donaldin, Beatrix Ramosaj reagon për