E ka ngacmuar Albi Nako? Aurela Hoxha tregon çfarë ka ndodhur në prapaskenat e spektakleve – AlpeGossip
E ka ngacmuar Albi Nako? Aurela Hoxha tregon çfarë ka ndodhur në prapaskenat e spektakleve

E ka ngacmuar Albi Nako? Aurela Hoxha tregon çfarë ka ndodhur në prapaskenat e spektakleve

Në pjesët “off records” që u transmetuar n ë “Xing me Ermalin” është shfaqur edhe Aurela Hoxha e cila dëgjohet duke biseduar me Ermalin për ngacmimet që ka pasur nga personazhe të njohur të ekranit.

Gjatë bisedës Ermali e pyet për Albi Nakon dhe kohën që ka kaluar në Dance with me.

“Po Albi? Albi është shumë seksist”, shprehet Ermali.

“Nuk është e vërtet, për kokë të mamit jo, iii llafazan, ua e tmerrshme, vetëm Albi që nuk është ashtu”, i përgjigjet Aurela.

“Po pse nuk të ka ngacmuar Albi kurrë në prova?”, e pyet Ermali. “Ua kurrë ti e di që Albi si bën këto”, ja kthen Aurela.