Kim Kardashian i mblodhi të gjithë bashkë! Po tani çfarë do festohet? (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Kim Kardashian i mblodhi të gjithë bashkë! Po tani çfarë do festohet? (FOTO/VIDEO)

Kim Kardashian i mblodhi të gjithë bashkë! Po tani çfarë do festohet? (FOTO/VIDEO)

Vitet e gjimnazit nuk harrohen dhe kjo pasi është një nga periudhat më vitale të jetës ku çapkënlliqet e adoleshencës krijojnë situata të mbushura me emocione.

Na tregoi ribashkimin me miqtë e saj të 9 vjeçares dhe sipas medieve ndërkombëtare Kim Kardashian tashmë është zhvendosur në Las Vegas me shoqet e gjimnazit.

Bashkimi i shkollës së mesme vazhdon në Las Vegas !!!” shkrujti 37 vjeçarja në Instagram së bashku me një kolazh fotosh.

Vajzat shkëlqejnë dhe skishte si të ndodhte ndryshe! Në një ritakim si ky të gjithë përpiqen të duken sa më mirë.