DONI TË DUKENI TË RINJ DHE SEKSI/ Si të visheni me stil pas të dyzetave? Jua themi ne! (FOTO) – AlpeGossip
DONI TË DUKENI TË RINJ DHE SEKSI/ Si të visheni me stil pas të dyzetave? Jua themi ne! (FOTO)

DONI TË DUKENI TË RINJ DHE SEKSI/ Si të visheni me stil pas të dyzetave? Jua themi ne! (FOTO)

Pas të dyzetave thuhet se femrat ndjehen ndryshe, të pavarura, familjare, tërheqëse, me ca kilogramë më tepër por sërisht të reja. Puna apo ngarkesat në familje shpesh ndikojnë në përkushtimin e pamjes së jashtme.

AlpeNews.al ju sugjeron të inspiroheni nga Amal Clooney, modeli tipik i femrës me shije në të 40 –at e saj.

Në rast se jeni femra tipike casual që dëshironi të visheni bukur, por thjesht, ju ftojmë ti hidhni një sy galerisë së fotove.