Femra këto duhet t’i mësoni me patjetër! Ja cilat janë aromat që e “marrosin” një mashkull – AlpeGossip
Femra këto duhet t’i mësoni me patjetër! Ja cilat janë aromat që e “marrosin” një mashkull

Femra këto duhet t’i mësoni me patjetër! Ja cilat janë aromat që e “marrosin” një mashkull

Nuk ka rëndësi nëse preferencat e njërit janë të ndryshme nga të dikujt tjetër, kur vjen puna te disa aroma epshndjellëse asnjë burrë nuk i reziston dot.

Mjafton era e duhur dhe partneri juaj do të çmendet. Sa më e shijshme të jetë aroma, aq më shumë ai do të dëshirojë t’ju përpijë të tërën.

Era e arrës së kokosit është njëra prej tyre. Jepini lëkurës suaj erën e ëmbël e mjaft të ngrënshme dhe efekti është i garantuar.

Po kështu edhe me aromën intriguese të qitros. Ka gjë më tërheqëse se një femër që vjen era freski?

Kush i rezistoi një keku me vanilje, që t’i rezistojë një gruaje të tillë. Partnerit do t’i lindë dëshira t’ju lëpijë e lëpijë në përjetësi.

E nëse kërkoni të kundërmoni era pastërti, përdorni një aromë të lehtë molle. Një grua që vjen era mollë është një grua që s’mund të rrish dot pa e kafshuar.