Sjellje – AlpeGossip

Sjellje

SAPO JENI NDARË? Ja gabimet që nuk duhet t’i bëni kurrë

SAPO JENI NDARË? Ja gabimet që nuk duhet t’i bëni kurrë

T’i japësh fund një lidhjeje është e vështirë. Aq më tepër nëse nuk ishe ti…

KINI KUJDES! Ja gabimi më i madh që bëni gjithmonë me flokët e lagur

KINI KUJDES! Ja gabimi më i madh që bëni gjithmonë me flokët e lagur

Të gjithë e dimë tashmë se flokët e lagur janë delikatë dhe veprimet me to…

MENDONI SE PO LANI FYTYRËN SI DUHET? Këto janë 7 veprimet që tregojnë të kundërtën

MENDONI SE PO LANI FYTYRËN SI DUHET? Këto janë 7 veprimet që tregojnë të kundërtën

Larja e fytyrës në mënyrën e duhur është mjaft e rëndësishme. Të lash fytyrën nuk…

Si ta marrësh veten nga një “hangover” në vetëm 11 minuta

Si ta marrësh veten nga një “hangover” në vetëm 11 minuta

Pas nje nate festimesh dhe “abuzimi” me alkoolin të nesërmen në mëngjes vjen proçesi që…

Disa rregulla të rëndësishme të etikës që i shkelim vazhdimisht dhe pse janë shumë të thjeshta!

Disa rregulla të rëndësishme të etikës që i shkelim vazhdimisht dhe pse janë shumë të thjeshta!

Ka disa rregulla të thjeshta që shumica harrojnë t’i zbatojnë në jetën e tyre. Por…

DASHURI NË KOHËRAT E TELEFONIT/ Ja cilët janë gabimet që duhet të shmangni

DASHURI NË KOHËRAT E TELEFONIT/ Ja cilët janë gabimet që duhet të shmangni

Mesazhet kanë disa rregulla të pashkruara, të cilat duhet t’i njohësh, sidomos kur i dërgon…

NDIHENI TË LODHUR/ Ja 5 veprimet që duhet të bëni ditën e dielë për të lehtësuar javën

NDIHENI TË LODHUR/ Ja 5 veprimet që duhet të bëni ditën e dielë për të lehtësuar javën

E diela është dita më e rëndësishme e të gjithë javës. Në këtë ditë të…

“Si të harrosh dikë që s’mund ta kesh”, lexoje dhe vëri gishtin kokës!

“Si të harrosh dikë që s’mund ta kesh”, lexoje dhe vëri gishtin kokës!

Po, është e mundur dhe duhen thjesht disa ditë për të harruar çdo njeri që…

E thotë dhe SHKENCA: Ja si ta bësh dikë të bjerë në DASHURI me ty

E thotë dhe SHKENCA: Ja si ta bësh dikë të bjerë në DASHURI me ty

Kjo është një nga pyetjet më të rëndësishme kur bëhet fjalë për marrëdhëniet romantike. Një…

Kujdes! Mos përdorni peshqir kur lani fytyrën, ja çfarë mund të ndodh

Kujdes! Mos përdorni peshqir kur lani fytyrën, ja çfarë mund të ndodh

Janë të shumta gabimet që bëhen në përditshmërinë tonë, teksa kujdesemi për fytyrën. Por sipas…