“JAM E VIRGJËR,NUK KAM BËRË KURRË SEKS”/ Këngëtarja shqiptare e deklaron hapur – AlpeGossip
“JAM E VIRGJËR,NUK KAM BËRË KURRË SEKS”/ Këngëtarja shqiptare e deklaron hapur

“JAM E VIRGJËR,NUK KAM BËRË KURRË SEKS”/ Këngëtarja shqiptare e deklaron hapur

E famshme, e bukur, të gjithë e duan, por Kida nuk ka pasur asnjëherë të dashur. Këngëtarja ka deklaruar në një intervistë me Kelvi Kadillin për “Pop Culture”, se është e virgjër dhe nuk ka kryer asnjëherë marrëdhënie intime

“Si ka mundësi që asnjëherë nuk është shkruar diçka për jetën tënde private, si ka mundësi? S’ke pasur asnjëherë të dashur?”, e pyeti Kelvi.

“Jo nuk kam patur”, u përgjigj Kida. “Po nuk është se je e virgjër?”, e pyeti Kelvi.

“E di që ju duket interesante, por jo s’kam patur”, u përgjigj këngëtarja 21-vjeçare. “S’ke pasur asnjëherë diçka intime me dikë?”, e pyeti Kelvi.

“Jo dhe mos më pyesni më për këtë temë”, u përgjigj këngëtarja.