“MOS E ZGJAT”! Nuk pritej, incident live mes djemve në studion e “Përputhen” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“MOS E ZGJAT”! Nuk pritej, incident live mes djemve në studion e “Përputhen” (FOTO+VIDEO)

“MOS E ZGJAT”! Nuk pritej, incident live mes djemve në studion e “Përputhen” (FOTO+VIDEO)

“Përputhen” ka ardhur ndryshe këtë sezon në Top Channel, nën drejtimin e Bora Zemanit, me opinionist Arjan Konomi dhe me një strukturë tjetër. Këtë sezon 4 vajza do të njihen me 14 djem për të zgjedhur në fund të duhurin.

Së fundmi në emision u prezantuan edhe 10 djemtë e fundit që iu bashkuan studios, mirëpo kjo solli debate mes 4 djemve të prezantuar në fillim. Një nga djemtë, Fationi u shpreh se nuk ka konkurrentë për të dhe nxiti me këtë deklaratë reagime të shumta nga djemtë e tjerë.

“Mos e zgjat! Të mbetemi brenda kornizave, mos dalim jashtë kornizave të emisionit. Po të jetë puna për cënim personal e di ça i bëj? Të vinë të 16, i bëj zbor të gjithëve”, tha Fationi.