MES YJEVE BOTËROR/ Aurela Hoxha tërheq vëmendjen në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
MES YJEVE BOTËROR/ Aurela Hoxha tërheq vëmendjen në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia (FOTO+VIDEO)

MES YJEVE BOTËROR/ Aurela Hoxha tërheq vëmendjen në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia (FOTO+VIDEO)

Modelja dhe biznesmenia shqiptare, Aurela Hoxha ka parakaluar në tapetin e kuq të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit të mbajtur në Venecia.

Aurela u shfaq elegante e veshur me një fustan të zi, që i nxirrte në pah linjat seksi, të dizenjuar nga Valdrin Sahiti.

Për look-un e saj, Aurela kishte zgjedhur një grim të lehtë dhe flokët e krehur me pak onde në pjesën e poshtme.

Këtë vit në festival ishin të pranishme maska, dezinfektantë e termometra dhe masat e marra kundër Covid-19 ishin tepër të rrepta.

View this post on Instagram

On the red carpet this night in Venice 🎬

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on