Rezarta Shkurta tregon si u njoh me bashkëshortin dhe paska qenë pak e frikshme – AlpeGossip
Rezarta Shkurta tregon si u njoh me bashkëshortin dhe paska qenë pak e frikshme

Rezarta Shkurta tregon si u njoh me bashkëshortin dhe paska qenë pak e frikshme

Rezarta Shkurta ka folur për herë të parë për njohjen me bashkëshortin Ermal Hoxha.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka konfirmuar thashethemet se njohja mes dyshes ka nisur falë një aksidenti.

“Është e vërtetë që je njohur me Ermalin pasi keni bërë aksident apo më kanë thënë gënjeshtër”, e pyet fansja Rezartën, ndërkohë që ajo ia kthen:

“Nuk të kanë gënjyer, është e vërtetë”.

Ermali, i cili njihet në publik edhe si nipi i Enver Hoxhës, është dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda me 10 vite burg për çështjen “Xibraka” dhe laboratorin e drogës.