“UAU SA E BUKUR”/ Luana ngelet e mahnitur kur sheh vajzën e Blendi Fevziut – AlpeGossip
“UAU SA E BUKUR”/ Luana ngelet e mahnitur kur sheh vajzën e Blendi Fevziut

“UAU SA E BUKUR”/ Luana ngelet e mahnitur kur sheh vajzën e Blendi Fevziut

Blendi Fevziu është jo vetëm një moderator shumë i suksesshëm, por edhe një baba i mrekullueshëm dhe shumë i dhënë pas vajzave të tij. Blendi së fundmi ka shkuar me pushime në Turqi me familjen dhe nga atje ka postuar një foto me vajzën e madhe.

Vajza e Blendit ka tërhequr menjëherë vëmendjen pasi është rritur shumë dhe bukuria e saj ka mahnitur edhe Luana Vjollcën.

“Wow sa e bukur goca”, i komenton Luana.

“I kam thënë se do mundohem që ti të udhëtosh në sa më shumë vende të botës, që të kesh një pasuri shumë më të madhe se pasioni i shopping-ut apo i gjërave të tjera të moshës”, është shprehur Blendi për të bijën në një intervistë.