KOPJUAN NJËRA TJETRËN/ Ja vip-et që tërbuan dhe i kthyen flokët ngjyrë rozë: Nga Orinda…(FOTO) – AlpeGossip
KOPJUAN NJËRA TJETRËN/ Ja vip-et që tërbuan dhe i kthyen flokët ngjyrë rozë: Nga Orinda…(FOTO)

KOPJUAN NJËRA TJETRËN/ Ja vip-et që tërbuan dhe i kthyen flokët ngjyrë rozë: Nga Orinda…(FOTO)

Pas motrave Kardashian edhe femrat e showbizizt shqiptar guxuan duke i kthyer flokët ngjyrë rozë.

Tendencat e modës së fundit sygjerojnë që ngjyrat e flokëve të jenë sa më e ndezur dhe jo natyral dhe mesa duket shumë shpejt nuanca rozë u kthye në të preferuarën e  vip-ave.

Nuk mund ta mohojm se jo të gjitha do të guxonin të bënin këtë zgjedhje “të çmendur” por disa prej vajzave më seksi të ekranit ja dolën  më së miri me look-un e ri. Dhe pse duket se ato kopjuan njëra tjetrën secila e përshtati trendin me stilin personal.

Vesa Luma

Roza Lati

Orinda Huta

Ronela Hajati

Bebe Rexha

Era Istrefi

AlpeNews.al