NGA PELENAT TEK DUSHI/ Këta janë baballarët shembullor të showbizit: Nga Fevziu tek Mozzik (FOTO) – AlpeGossip
NGA PELENAT TEK DUSHI/ Këta janë baballarët shembullor të showbizit: Nga Fevziu tek Mozzik (FOTO)

NGA PELENAT TEK DUSHI/ Këta janë baballarët shembullor të showbizit: Nga Fevziu tek Mozzik (FOTO)

Kohët e fundit duket se përgjegjësia mbi fëmijën është e barabartë midis një mashkulli dhe një femre dhe këtë na e kanë vërtetuar më së miri meshkujt e showbizit shqiptar.

Ata nuk kanë nguruar të ndihmojnë partneret dhe këtë e kanë treguar hapur në rrjetett sociale ku kanë publikuar foto të ndryshme pas pasur “turp”. Ne i kosiderojm me plotë gojë si “baballarët shembullor”,të cilët jo vetëm që kujdesen për dushin,ushqimin por edhe për pelenat.

Ne iu njohim me disa prej djemve të ekranit të cilët kanë zbuluar në rrjetin social Instagram se si kujdesen për fëmijët.

Mozzik

Bes Kallaku

Blendi Fevziu

Patris Berisha

AlpeNews.al