JENNIFER ANISTON ËSHTË SHTATZËNË? Pasi u nda nga i dashuri,ja vendimi i aktores – AlpeGossip
JENNIFER ANISTON ËSHTË SHTATZËNË? Pasi u nda nga i dashuri,ja vendimi i aktores

JENNIFER ANISTON ËSHTË SHTATZËNË? Pasi u nda nga i dashuri,ja vendimi i aktores

Jennifer Aniston po shijon jetën si beqare. Por sipas raportimeve te reja aktorja është gati të bëhet nënë pas ndarjes nga Justin Theroux.

Edhe pse çifti nuk pati kurrë fëmijë së bashku, Life & Style raporton se ylli i Hollywood do të bëhet nënë edhe pse kjo për të do të thotë ta rrisë fëmijën vetëm.

Pas divorcit nga Brad Pitt dhe Theroux, aktorja dyshohet se është e përgatitur të jetë prind i vetëm.

“Aniston mendon se është koha e duhur për të pasur një fëmijë,”-tha burimi. “Jen nuk ka nevojë për një njeri në jetën e saj për t’u ndjerë e plotësuar. Ajo mendon të adoptojë apo të marrë një zëvëndësues.”