NUK NDALET/ Luizi: Po të mos ishte Kiara, do të isha çift me Tean – AlpeGossip
NUK NDALET/ Luizi: Po të mos ishte Kiara, do të isha çift me Tean

NUK NDALET/ Luizi: Po të mos ishte Kiara, do të isha çift me Tean

Luizi i ka shprehur Herionit se mund të kishte lidhje të mundshme mes tij dhe Teas, nëse në mes nuk do të ishte Kiara.

“Për shembull po të mos ishte Kiara, unë do isha çift me Tean. Tea më njeh mua. Është nga ata persona që arrij me u marr vesh me sy. Se këtu vetëm syrin ke, gjeste nuk mundesh, fjalë veshi nuk mundesh, as letra”, tha ndër të tjera Luizi.

Ai mendon se të njëjtën gjë po e ndjen dhe me Kiarën, që është komunikim i frikshëm me sy.