DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Ja çfarë i shkruajnë ndjekësit Besit për filmin e tij “Falco” (FOTO) – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Ja çfarë i shkruajnë ndjekësit Besit për filmin e tij “Falco” (FOTO)

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Ja çfarë i shkruajnë ndjekësit Besit për filmin e tij “Falco” (FOTO)

Filmi i tij ‘Falco’ vazhdon akoma të renditet si një nga filmat më të shikuara në kinematë e Tiranës.

Dhe ditën  e sotme aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur me disa mesazhe perlë të cilat ndjekësit e tij i kanë dërguar.

Ai ka zgjedhur mesazhet më pikante që e kanë bërë të qeshë, duke i ndarë kështu me të gjithë.

Image

“O loku kur do ta futësh atë filmin në Youtube se jam në burg e dal në vitin 2023, e s’kam ku ta shikoj, fute në Youtube ta shikojmë edhe ne  burgaxhit e Anglisë”, është një nga mesazhet.

Image

‘Kam shkuar tre herë për ta parë, 3 herë ka rënë tërmet, si t’ia bëj?!”,  i shkruan një tjetër ndjekës.

Image