”ISHA 105 KG”/ Noizy zbulon sa kile ka humbur brenda vitit – AlpeGossip
”ISHA 105 KG”/ Noizy zbulon sa kile ka humbur brenda vitit

”ISHA 105 KG”/ Noizy zbulon sa kile ka humbur brenda vitit

Reperi i njohur Noizy është mjaft aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga përditshmëria, koncertet apo dhe palestra. Noizy, dikur dhe një boksier rrugësh, njihet për paraqitjen e tij muskuloze që nuk mund të shpëtojë pa rënë në sy.

Ai bën shpesh stërvitje dhe kjo e ka ndihmuar ta mbajë trupin shumë në formë. Së fundmi, Noizy ka publikuar një foto nga palestra në profilin e tij të Instagramit, ku ka treguar trupin me muskuj.

Reperi ka treguar se në Mars peshonte plot 105 kg ndërsa tani është 80kg. “Në Mars isha 105kg sot jam 80kg”, shkruan Noizy krahas fotos.