FLOR MUMAJESI NUK JA VAR/ Shihni çi punon Fifi në mes të natës (FOTO) – AlpeGossip
FLOR MUMAJESI NUK JA VAR/ Shihni çi punon Fifi në mes të natës (FOTO)

FLOR MUMAJESI NUK JA VAR/ Shihni çi punon Fifi në mes të natës (FOTO)

Prej kohësh në media është komentuar gjatë për marrëdhënien mes kantautorit Flor Mumajesi dhe këngëtares Fifi. Është aluduar se mes tyre ka një histori dashurie, mirëpo asnjëri nga të dy personazhet nuk e ka pranuar një gjë të till

Ata pak kohë më parë hoqën njëri-tjetrin nga ‘Instagram’ dhe të gjithë dyshuan se mes tyre kishte ndodhur një sherr. Megjithatë përveç lidhjes me Fifin, Flori është komentuar gjatë dhe për marrëdhënien me Kejsi Tolën për të cilën përflitet se ka 10 muaj i lidhur.

Por, pavarësisht kësaj Fifi nuk ka ndërmend të ndalet dhe gjithmonë i bën lëmsh fansat me postimet e saj në lidhje me Florin. Ajo në orët e vona të darkës ka publikuar një foto të Florit ku ka shkruar: “Fifi në kërkim vëmendje. Bëhet fjalë prej kantautorit Flori Mumajesi. Ku je?”, duke i bërë kështu kurioz të gjithë.