E PYESIN ÇFARË I PËLQEN TE KARAKTERI ANËS/ Habit Arjoni: Gjoksi… (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN ÇFARË I PËLQEN TE KARAKTERI ANËS/ Habit Arjoni: Gjoksi… (FOTO)

E PYESIN ÇFARË I PËLQEN TE KARAKTERI ANËS/ Habit Arjoni: Gjoksi… (FOTO)

Këtë të martë në “Përputhen” u transmetua takimi mes Ana Kaurit dhe Arjonit. Takimi i tyre u zhvillua në një pamje panoramike, pranë një liqeni e natyre të qetë.

Takimi i dyshes shkoi shumë mirë dhe Ana tha se i ka pëlqyer shumë stili i Arjonit. Ndërsa Arjoni tregoi se nuk ka fjalë të përshkruaj bukurinë e Anës.

Në një moment gjatë bisedës, bukuroshja pyeti Arjonin se çfarë pëlqen më shumë në karakterin e saj, përgjigja e djalit ishte epike: Më pëlqen më shumë gjoksi yt…