DEL NGA SPITALI PAS MBIDOZËS/ Ja si paraqitet gjendja e Demi Lovato – AlpeGossip
DEL NGA SPITALI PAS MBIDOZËS/ Ja si paraqitet gjendja e Demi Lovato

DEL NGA SPITALI PAS MBIDOZËS/ Ja si paraqitet gjendja e Demi Lovato

Këngëtarja e famshme Demi Lovato më në fund ka dalë nga spitali ku më 29 korrik u shtrua për shkak të një mbidoze.

Menjëherë pas daljes ajo u shtrua në një qendër rehabilitimi krejtësisht të fshehtë, ashtu siç u premtoi edhe fansave e familjarëve të saj. Pak ditë më parë 25-vjeçarja bër deklaratën e saj të parë që pas kësaj ngjarje ku falenderon fansat për suportin që i kanë treguar në këto ditë të vështira.

Në shkrimin e publikuar në rrjetet sociale, Demi theksoi se është gati të luftojë edhe një herë varësinë e saj ndaj drogës dhe alkoolit dhe do ta bëjë këtë gjë vetëm për t’u dhënë një shembull pozitiv fansave të saj.