E PYESIN PËR SHOQËRINË ME ALBANA OSMANIN/ Fiori Dardha i shmanget pyetjes: Hidhi një sy profileve… (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PËR SHOQËRINË ME ALBANA OSMANIN/ Fiori Dardha i shmanget pyetjes: Hidhi një sy profileve… (FOTO)

E PYESIN PËR SHOQËRINË ME ALBANA OSMANIN/ Fiori Dardha i shmanget pyetjes: Hidhi një sy profileve… (FOTO)

Gazetarja Fiori Dardha është shumë aktive në rrjetet sociale edhe pse ndodhet me pushime, ajo gjen  kohë për të ndarë me ndjekësit foto dhe video të ndryshme bashkë me djalin.

Opsioni pyetje-përgjigje vazhdon të jetë ende shumë “IN” në “Instagram” dhe në këtë periudhë pushimesh shumë personazhe të ekranit e aplikojnë për të qenë më pranë ndjekësve të tyre.

Një prej fansave e ka pyetur Fiorin për marrëdhënien me Albana Osmanin. Dhe përgjigja e saj ishte shumë e goditur:

/AlpeNews.al/