“VETËM TË TREGOSH TË PASMET DI…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“VETËM TË TREGOSH TË PASMET DI…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“VETËM TË TREGOSH TË PASMET DI…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Bora Zemani ka ndarë në profilin e saj në Instahram një foto ku shfaqet e veshur me një palë pantallona jeans të gjera. “Ca modele te reja thu, si ato xhinset ka plaku im” i komenton njëri prej fansave. Epo shumë rroba që janë në modë sot, i kanë pasur edhe gjyshrit tanë vite më parë.

Morena Taraku tundon sërish me një foto në profilin e saj, ajo ka pozuar me të mbathura dhe me një bluzë te gjerë e të shkurtër. Mirëpo njëri nga ndjekësit i ka komentuar:” Nuk di te besh gje tjeter vetem te tregosh te pasmet”. Mesa duket fototo e shpeshta ku Morena duket super seksi sjellin komente të tilla.

Nga ana tjetër vazhdojmë me filmin”I Love Tropoja”, Ermali poston vazhdimisht meme apo video që kanë të bëjnë me filmin. “Budalliqe me thes o Ermal, ja fusni kot pz… gjeni tjeter humor se mbase ju shkon.” i ka thënë një nga ndjekësit në koment.