TË KUQ PËR TË KUQ/ Valdrin Sahiti pas Beyonces, përgatiti Alketën të shkëlqente – AlpeGossip
TË KUQ PËR TË KUQ/ Valdrin Sahiti pas Beyonces, përgatiti Alketën të shkëlqente

TË KUQ PËR TË KUQ/ Valdrin Sahiti pas Beyonces, përgatiti Alketën të shkëlqente

Valdrin Sahiti, stilisti i njohur dallohet për veshjet që stilon për artistët e njohur. Ai ka arritur të dizajnojë veshje të cilat janë vlerësuar jo pak në evenimente të mëdha.

Në “Pre- Grammy Awards 2020” Beyonce ishte e veshur nga Sahiti, me një fustan të kuq me dekoltenë e hapur, i çarë dhe që i tregonte linjat trupore super seksi.

Por edhe Alketa Vejsiu në “Sanremo 2020” veshi një fustan të stiluar nga Valdrini, dhe ishte po në të njëjtë ngjyrë, i kuq. Ndryshe nga Beyonce nuk ishte i çarë, por e tregonte shumë të kuruar dhe linjat e lakuara të trupit i dilnin në pah.

ALPEgossip.al ju sjell dy femra të suksesshme, të veshura nga i njëjti stilist Vladrin Sahiti, në ngjyrën e kuqe.