TË REHATSHME DHE TRENDI/ Këto janë 5 super kombinime për sezonin e dimrit – AlpeGossip
TË REHATSHME DHE TRENDI/ Këto janë 5 super kombinime për sezonin e dimrit

TË REHATSHME DHE TRENDI/ Këto janë 5 super kombinime për sezonin e dimrit

Tani që temperaturat u ulën, sfida për të gjetur veshjen e duhur është bërë më e vështirë.

Duhet të gjejmë veshjet që kombinohen, por në të njëjtën kohë të ndihemi komode dhe ngrohtë.

Nuk është nevoja që të sakrifikoni stilin, për të hequr dorë nga fustanet “chic”, por mjafton që të gjeni çfarë u shkon përshtat.

1.Fustani me lidhje në mes

 

2.Pantallonat e rafinuara

3.Fustani me rripa dhe pulovër sipër

 

4.Streçet që nuk ngjajnë si streçe

 

5.“Jumpsuit”-i i rafinuar, kamoshi