NUK E PRISNIM/ Luana Vjollca nuk gjen rehat dhe do të bëjë këtë ndryshim në pamje (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Luana Vjollca nuk gjen rehat dhe do të bëjë këtë ndryshim në pamje (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Luana Vjollca nuk gjen rehat dhe do të bëjë këtë ndryshim në pamje (FOTO)

Luana Vjollca i habiti të gjithë së fundmi kur vendosi që të ndryshonte ngjyrën e flokëve nga bjonde në brune.

Prezantuesja para disa ditësh bëri një ndryshim drastik në pamje, pasi u rikthye sërish në grupin e bruneve e më pas i ndryshoi sërish duke i bërë bionde.

Por siç duket Luana nuk po gjen rehat dhe po e mendon ti bëjë të kuqe. Të paktën këtë ide i ka dhënë një fans së fundmi në Instagram dhe ajo ka kërkuar ndihëm e fansave.