E PAPRITUR/ MAJK SURPRIZON Elvana Gjatën, por të gjithëve na pëlqeu! E keni parë? (VIDEO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ MAJK SURPRIZON Elvana Gjatën, por të gjithëve na pëlqeu! E keni parë? (VIDEO)

E PAPRITUR/ MAJK SURPRIZON Elvana Gjatën, por të gjithëve na pëlqeu! E keni parë? (VIDEO)

Ndryshe nga të tjerët, reperi Majk i uroi të gjithë shqiptarë me një video unike me rastin e Festës së Pavarësisë. Ai ka mbledhur shoqërinë e tij pranë flamurit kuq e zi dhe ka kënduar një këngë, duke miksuar këngën e njohur italiane “Bella Ciao” me melodinë e këngës së Elvana Gjatës “Xheloz”.

“Urime Dita e Flamurit Shqipëri etnike”, ka shkruar Majk përbri kësaj videoje që ka publikuar dhe fansat e përgëzuan për këtë miksim të bukur.