Guxon si asnjëherë më parë/ Modelja shqiptare shfaqet me.. (FOTO) – AlpeGossip
Guxon si asnjëherë më parë/ Modelja shqiptare shfaqet me.. (FOTO)

Guxon si asnjëherë më parë/ Modelja shqiptare shfaqet me.. (FOTO)

Është një nga modelet me origjinë shqiptare e cila ka arritur famën jashtë shtetit.
Bëhet fjalë për bukuroshen Tika Camaj, e cila shpesh publikon foto seksi dhe mjaft provokuese.

Këtë herë modelja ka guxuar të shfaqet në një event ku ishte e ftuar me reçipeta dhe një xhaketë të zezë. Padyshim të gjithë sytë janë drejtuar tek ajo, ndërkohë që dukej më në formë se asnjëherë më parë