GRIMIERI I FAMSHËM NË KRIZË/ I vjedhin produkte me vlerë miliona dollarë – AlpeGossip
GRIMIERI I FAMSHËM NË KRIZË/ I vjedhin produkte me vlerë miliona dollarë

GRIMIERI I FAMSHËM NË KRIZË/ I vjedhin produkte me vlerë miliona dollarë

Grimieri i njohur Jeffree Star zbuloi se janë vjedhur produkte me vlerë 2.5 milionë dollarë nga kompania e tij.  Ai tregoi detajet me anë të një videoje në Instagram.

Ai tregoi se ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të 16 marsit dhe pretendon se janë vjedhur nga një ekip profesionistësh.

Star shtoi se produktet e vjedhura nuk kanë dalë ende në treg, por beson se do dalin në shitje në tregun e zi. Policia dhe FBI kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.