“NATA MË SPECIALE…”/ Stresi konfirmon romancën më këtë foto të ëmbël – AlpeGossip
“NATA MË SPECIALE…”/ Stresi konfirmon romancën më këtë foto të ëmbël

“NATA MË SPECIALE…”/ Stresi konfirmon romancën më këtë foto të ëmbël

Në një intervistë të dhënë disa kohë më parë, Stresi pranoi faktin se është në një lidhje dhe ndihet shumë i dashuruar.

Së fundmi, reperi, teksa ishte në një bisedë virtuale me ndjekësit e tij, zbuloi gabimishit një femër që e shoqëronte dhe në media u përfol se vajza e kishte emrin Rreze dhe ishte nga Kosova.

 

 

Arkimedi shihet teksa puth në gush një vajzë brune, ndërkohë që po shijojnë një darkë romantike.

“Sonte ishte nata ime më speciale ndër vite“, shkruan Stresi bashkangjitur postimit të tij në “Instastroy”, duke na lënë të nënkuptojmë se pas dashurisë së fortë me Kejsit, artisit duket se ka gjetur sërish dashurinë e vërtetë.

Nuk është ende e qartë nëse vajza në fjalë është Rreze, sikurse u përfol edhe në media por një gjë është e sigurt, Stresi po shijon romancën e tij të re.

Foto/ Stresi konfirmon romancën më këtë foto të