LUIZI I PËRLOTUR PAS LARGIMIT TË KIARËS/ Ja mesazhi i moderatores pas daljes nga BBV2 (VIDEO) – AlpeGossip
LUIZI I PËRLOTUR PAS LARGIMIT TË KIARËS/ Ja mesazhi i moderatores pas daljes nga BBV2 (VIDEO)

LUIZI I PËRLOTUR PAS LARGIMIT TË KIARËS/ Ja mesazhi i moderatores pas daljes nga BBV2 (VIDEO)

Nga studioja e Big Brother, Kiara ka komunikuar me Luizin duke i kërkuar të bëhet i fortë dhe të vazhdojë lojën e tij për të qenë fituesi i këtij Big Brother.

Ndërkohë Luizi nuk ka mundur të flasë dhe ka nisur të përlotet.

VIDEO