Jo vetëm “NANA”, Encën e gjen “belaja” me taksistin grek në New York (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm “NANA”, Encën e gjen “belaja” me taksistin grek në New York (FOTO)

Jo vetëm “NANA”, Encën e gjen “belaja” me taksistin grek në New York (FOTO)

Tashmë është bërë i njohur në shumë rrjete sociale dhe taksisti i “Zogut të Zi”, Avni Kurti njihet masivisht për shprehje e tij ”Jam NANA” pasi edhe shumë yjet të showbizz-it si Rezart Veleshnja apo Drilon Hoxha e kanë prezantuar ktë personazh në publik.

Me taksistët është bela e madhe pasi njihen pak për zhargonin e tyre të rëndë por jo vetëm “Jam NANA” është i tillë, Encën e ka gjetur belaja me një taksist grek në New York dhe këtë e ka treguar me një video të postuar në Instastory.

“Ok taksistët janë të çmendur”, ka shkruar Enca si mbishkrim të videos të postuar ndërsa taksisti shihet të shajë nëpër dhëmbë në gjuhën greke.

Bela e madhe! Kini kujdes me taksistët asnjëherë nuk i dihet se çfarë mund të ndodhi!