Kylie Jenner rrëfen se fle me këtë gjë çdo natë dhe mund të themi se është shumë seksi… (FOTO) – AlpeGossip
Kylie Jenner rrëfen se fle me këtë gjë çdo natë dhe mund të themi se është shumë seksi… (FOTO)

Kylie Jenner rrëfen se fle me këtë gjë çdo natë dhe mund të themi se është shumë seksi… (FOTO)

E keni pyetur ndonjëherë veten se me çfarë fle Kylie Jenner çdo natë?

Epo ajo i ka zbuluar të gjitha detajet në intervistën më të fundit.

Kylie së bashku me motrat e saj u mblodhën për një set të ri fotografik për Calvin Klein.

Në intervistën shoqëruese Kylie ka treguar se ajo fle me të brendshme Calvin Klein çdo natë.

Por ajo nuk është e vetmja, pasi dhe motra e saj më e madhe Kim, gjithashtu i dashuron të brendshmet e saj Calvin Klein.

Pra mund të themi se i gjithë klani Kardashian nuk e zëvendësojnë Calvin Klein për asgjë tjetër.