Ghetto Geasy apo Unikkatil? Rina Balaj BEFASON me përgjigjen e saj: Zgjedh… – AlpeGossip
Ghetto Geasy apo Unikkatil? Rina Balaj BEFASON me përgjigjen e saj: Zgjedh…

Ghetto Geasy apo Unikkatil? Rina Balaj BEFASON me përgjigjen e saj: Zgjedh…

Rina Balaj është njëra nga reperet më të reja të induystrisë së muzikës. Ndonëse nuk ka sjell shumë këngë artistja nga Istogu po pëlqehet mjaft shumë nga publiku, shkruan lajmi net.

Ajo ishte e ftuar në emisionin “Mirage”, i lajmi.net në rubrikën “Kë zgjedh”, e cila komenton artistët e njohur të estradës.

E pyetur se “Kë zgjedh”, në mes të Ghetto Geasyt dhe Unikkatil, ajo ka ngecur duke mos dhënë asnjë përgjigje. Pra Rina i preferon të dy reperët dhe nuk ka bërë një zgjedhje mes tyre.