“NGA NJËRA LULE NË TJETRËN”/ Olsi i fiksuar pas ish banoreve të “Big Brother” (FOTO) – AlpeGossip
“NGA NJËRA LULE NË TJETRËN”/ Olsi i fiksuar pas ish banoreve të “Big Brother” (FOTO)

“NGA NJËRA LULE NË TJETRËN”/ Olsi i fiksuar pas ish banoreve të “Big Brother” (FOTO)

Olsi Klosi ishte një nga konkurentët e edicionit të 9 të “Big Brother” .

Gjatë rrugëtimit të tij në shtëpi u shoqërua dhe nga Fiorentina me të cilën pati një lidhje.

Pas daljes nga shtëpia ai i dha fund dhe shpesh është parë në shoqërinë e vajzave të ndryshme ashtu si dhe të ish banoreve të “Big Brother”.

Së fundmi Olsi është parë nën shoqërinë e Genta Gjalpit, njërës prej ish banoreve të Big Brother.

Foton me të ka qenë vetë Genta që e ka postuar ne Instagram.

Nuk dihet nëse mes tyre ka thjesht miqësi apo ndonjë gjë më shumë…