“Më inspiron në të të njëjtën mënyrë si nëna dhe motra ime”/ Dua Lipa merr dedikimin special nga reperi i njohur – AlpeGossip
“Më inspiron në të të njëjtën mënyrë si nëna dhe motra ime”/ Dua Lipa merr dedikimin special nga reperi i njohur

“Më inspiron në të të njëjtën mënyrë si nëna dhe motra ime”/ Dua Lipa merr dedikimin special nga reperi i njohur

Pak minuta më parë reperi shqiptar Gashi ka publikuar një foto të Dua Lipës dhe ka shkruar për të dhe arritjet e saj, pa harruar faktin se të dy janë shqiptarë.

“Nuk do të ketë kurrë një yll më të madh se Dua Lipa në komunitetin shqiptar. Një talent i vërtetë, një super star i vërtetë. Zëri i saj, pamja gjithçka lidhur me të është klasike. Dua të të falenderoj që je një femër që më insipron në të njëjtën mënyrë si nëna dhe motra ime. Të dua”,-ka shkruar ai ndër të tjera.

Kujtojmë se dy shqiptarët ishin të pranishëm në Prishtinë në “Sunny Hill Festival”, ku performuan përpara qindra njerëzve me shumë krenari.