PAS LINDJES SË AJKËS/ Xhensila Myrtezai ndryshon “look” dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
PAS LINDJES SË AJKËS/ Xhensila Myrtezai ndryshon “look” dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO)

PAS LINDJES SË AJKËS/ Xhensila Myrtezai ndryshon “look” dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO)

Xhensila Myrtezaj ka vendosur të shndërrohet totalisht pas lindjes së vajzës Ajka.

Përpos ushtrimeve në palestër për rikthimin e linjave, Xhensila ka ndryshuar look-un dhe është zyrtarisht në grupin e bjondeve.

Në dy foto të publikuara në Instagram, këngëtarja shfaqet me flokët me fije bjonde, që i japin një hije më të ëmbël dhe sigurisht që i zbresin disa vite më shumë nga mosha.