RIHANNA SJELL TRENDIN E ÇUDITSHËM/ Shkëlqyesin duhet ta përdorni edhe tek veshët – AlpeGossip
RIHANNA SJELL TRENDIN E ÇUDITSHËM/ Shkëlqyesin duhet ta përdorni edhe tek veshët

RIHANNA SJELL TRENDIN E ÇUDITSHËM/ Shkëlqyesin duhet ta përdorni edhe tek veshët

Rihanna tashmë ka vendosur që të hyjë në tregun e bukurisë dhe të demonstrojë aftësitë e saj si një artiste makijazhi.

Ajo vendosi që ta prezantonte koleksionin më të ri të nuancave me xixa dhe pluhurave shkëlqyes të fytyrës, duke e provuar në fytyrën e saj.

“Do të përpiqem që ta bëj sa më thjeshtë që të mundem për të gjitha ju”, shkruan këngëtarja.

Ndërsa përdor pluhurat me xixa te sytë dhe mollëzat, kalon furçën edhe te VESHI. Po e lexuat mirë, që tani e tutje edhe veshët duhet të shkëlqejnë.

Koleksioni “Fenty Beauty” u lançua nga këngëtarja në shtator të vitit 2017 dhe është shumë popullor, pasi i përshtatet nuancave të ndryshme të lëkurës.

(Për ta parë kaloje videon në minutën 04:45)