“NJË VIP QË DO DOJE TË FLIRTOJE?” Kledi liston 3 artistet e njohura shqiptare – AlpeGossip
“NJË VIP QË DO DOJE TË FLIRTOJE?” Kledi liston 3 artistet e njohura shqiptare

“NJË VIP QË DO DOJE TË FLIRTOJE?” Kledi liston 3 artistet e njohura shqiptare

Prova javore ka vijuar për konkurentët e ‘’Big Brother Vip’’ dhe njëri prej çifteve që e egzekutoi mbrëmjen e djeshme ishte edhe Kledi dhe Sheila.

Nga tërheqja rastësisht e goglave, Sheilës ju përcaktua të pyesë Kledin se me cilën prej personazheve të njohur nga showbizi shqiptar mund të përfytyrojë të kishte një flirt.

Pas këmbënguljes së Sheilës për tu përgjigjur, emri i parë që Kledi zgjodhi këngëtarja ishte Elvana Gjata, duke vijuar me Dafina Zeqirin dhe duke përfunduar me Dhurata Dorën.

‘’Si tip më përshtatet Elvana Gjata, më pëlqën edhe Dafina Zeqiri që tani është shumë lart. Më pëlqen gjithashtu edhe Dhurata Dora që tani është në Gjermani, ka arritur të qendrojë vetvetja’’,- është shprehur ai.