Në pritje të një bebi…? Marina Vjollca nxjerr barkun jashtë dhe shuan dyshimet – AlpeGossip
Në pritje të një bebi…? Marina Vjollca nxjerr barkun jashtë dhe shuan dyshimet

Në pritje të një bebi…? Marina Vjollca nxjerr barkun jashtë dhe shuan dyshimet

Kohët e fundit çifti i dashur i ekranit është përfolur se janë në pritje të një fëmije.
Por me sa duket zërat që qarkullojnë për moderatoren Marina Vjollca dhe reperin Getoar Selimi nuk janë të vërteta.

Moderatorja ka hedhur në Instagramin e saj një foto krah bashkëshortit dhe si për të hedhur poshtë hamendësimet ka nxjerrë dhe barkun jashtë. Aspak e rrumbullakosur dhe krejtësisht në super formë.

Me sa duket bebi nuk është në planin më të afërt të moderatores.