“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për liket, por ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për liket, por ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për liket, por ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Alesia Bami e cila ka postuar një foto e veshur ushtarake. Ajo ka marrë 15,257 like.


Dojna Mema me 7,573 like

Beatrix Ramosaj me 6,632 like

Aulona Musta me 4,446 like

Venera Lumani me 1,234 like