LUANA VJOLLCA DEL FUSHË/ Era i ngre fustanin teksa pozonte – AlpeGossip
LUANA VJOLLCA DEL FUSHË/ Era i ngre fustanin teksa pozonte

LUANA VJOLLCA DEL FUSHË/ Era i ngre fustanin teksa pozonte

Luana vjollca pati një moment ‘Marilyn Monroe’, teksa pozonte para kamerës përpara puntatës së sotme të “Shiko kush luan”. Moderatorja shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë elegant, me një të çarë anash.

Në momentin kur Luana rrotullohet, era ia ngre fustanin dhe e tregon fushë. Moderatorja menjëherë e ul fustanin, megjithatë ndjekësve nuk u ka shpëtuar ky moment.

Kujtojmë që Luana është rikthyer pas pushimeve në Dubai të cilat i kaloi në shoqërinë e partnerit Krenarit, Marinës dhe Getit.

Mbrëmjen e sotme do jepet puntata e fundit e këtij sezoni të “Shiko kush luan” dhe të ftuar do jenë Ermal Mamaqi me aktorët e “I love Tropoja” dhe Getoar Selimi me Majkun.