SULMOHET FIZIKISHT/ E mbuluar me fasho dhe me shenja në fytyrë, këngtarja shqiptare ndodhet në gjendje…(FOTO) – AlpeGossip
SULMOHET FIZIKISHT/ E mbuluar me fasho dhe me shenja në fytyrë, këngtarja shqiptare ndodhet në gjendje…(FOTO)

SULMOHET FIZIKISHT/ E mbuluar me fasho dhe me shenja në fytyrë, këngtarja shqiptare ndodhet në gjendje…(FOTO)

Mbrëmjen e djeshme i ka ndodhur diçka fort e pa këndshme këngëtares BabyGee.
Derisa ndodhet në Dubai, një femër e cila ka qenë e shoqëruar me tre persona të tjerë e ka sulmuar fizikisht, shkruan lajmi.net

Këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory pranë të cilës eka zbuluare dhe emrin e vajzës që ka qenë protagonistja kryesore e rrahjes së këngëtares shqiptare.

”Kam shkuar në spital pasi jam sulmuar nga @iambletagashi, e cila më sulmoi me tre persona të tjerë. Ndihem shumë keq që kjo më ndodhi mua dhe dua t’a ndaj storien time me të gjitha vajzat e reja! Kur ti je e suksessshme, ata dëshirojnë të të shohin poshtë. Por, asnjë grua nuk duhet të perjetojë këtë. Dhe une kam njerëz, por nëse ju jeni vetëm 1. Çfare duhet të bëja????”, ka shkruar ajo pranë fotos