Elvana “GODET NË SHENJË”/ Më elegante dhe seksi nuk e keni parë (FOTO) – AlpeGossip
Elvana “GODET NË SHENJË”/ Më elegante dhe seksi nuk e keni parë (FOTO)

Elvana “GODET NË SHENJË”/ Më elegante dhe seksi nuk e keni parë (FOTO)

 

Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret më të bukura dhe seksi.

Edhe pse është komentuar se ka humbur shumë peshë ajo përsëri po duket elegante. Sidomos në fotot e fundit të publikuara të saj, ku e shohim të veshur me pantallona glamuroz.

Elvana këto imazhe i ka realizuar për një fotosesion ku prezantonte veshjet e disenjatorit të njohur, Valdrin Sahitit.

@elvanagjataaaa 😍 #valdrinsahitiofficial

A post shared by ValdrinSahitiOfficial (@valdrinsahitiofficial) on