FORMAT I RI/ Me konkurrentë mbi 40 vjeç, zbulohet kush do e prezantojë “Përputhen 3” – AlpeGossip
FORMAT I RI/ Me konkurrentë mbi 40 vjeç, zbulohet kush do e prezantojë “Përputhen 3”

FORMAT I RI/ Me konkurrentë mbi 40 vjeç, zbulohet kush do e prezantojë “Përputhen 3”

“Përputhen” do të vijë me një format të r, që nuk do i dedikohet më njohjes mes të rinjve, por personave mbi 40 vjeç. Autorja Olsa Muhameti e ftuar sot në emisionin “Shqipëria Live”, tregoi se ka patur shumë aplikime për formatin e ri dhe se audicionet do të kryhen të hënën e javës së ardhshme.

Muhameti zbuloi se moderatorja e “Përputhen 3” me konkurrentë mbi 40 vjeç do të jetë sërish Bora Zemani.

“Deri tani grupmosha më e madhe e aplikantëve është 40-50 vjeç, por kanë aplikuar edhe nipërit që duan të sjellin gjyshërit. Nuk është vetëm për të gjetur partnerë por është edhe eksperiencë televizive shumë e bukur”, tha autorja.