“ÇMENDI RRJETIN” ME POZICIONIN PROVOKUES/ Rashel Kolaneci “na habiti” me veprim e saj (FOTO) – AlpeGossip
“ÇMENDI RRJETIN” ME POZICIONIN PROVOKUES/ Rashel Kolaneci “na habiti” me veprim e saj (FOTO)

“ÇMENDI RRJETIN” ME POZICIONIN PROVOKUES/ Rashel Kolaneci “na habiti” me veprim e saj (FOTO)

Edhe pse në një moshë të re, Rashel Kolaneci konsiderohet tashmë si një prej femrave më seksi të showbizz-it shqiptar.

Në jo pak raste Rasheli është akuzuar se format e rrumbullakosura trupore i ka vetëm fal operacioneve të shumta pastike që ka bërë. Jo vetëm kaq, por vazhdimisht akuzohet se fotot e saja janë photoshop i gjallë.

Dhe me siguri pikërisht këto komente të tilla janë arsyeja se pse Rasheli ka bllokuar komentet në foton e saj të fundit të postuar në Instagram ku nxjerr në pah të pasmet e saj seksi ndërkohë që luan golf.

Like nëse të pëlqen golfi”: shkroi Rasheli në foto